O firmě

AG SEAFOOD s.r.o. byla založena na podzim roku 2006 jako dceřiná společnost francouzské firmy Argis Galac´sea. Společnost AG SEAFOOD s.r.o. sídlí na platformě čerstvých a chlazených ryb a mořských plodů v Praze Čakovicích. Díky tomu může AG SEAFOOD s.r.o. nabízet svým zákazníkům komplexní služby a širokou škálu produktů.

Mateřská společnost Argis Galac´sea (www.argisgalacsea.fr) působí na francouzském trhu již od roku 1995 a za dobu své existence si vybudovala silné postavení na trhu s mraženými rybami a mořskými produkty díky prvotřídní kvalitě dodávaného zboží. Ve svém sortimentu má zastoupeny produkty z celého světa.

Kromě odběru zboží od naší matky jsme si za dobu svého působení vybudovali také síť vlastních a osvědčených dodavatelů z celé Evropy. Můžeme jsmenovat např.: Španělsko, Belgie, Holandsko, Dánsko, Norsko, Řecko a jiné.

O kvalitě našich produktů a zároveň cenové konkurenceschopnosti svědčí i náš export. Nedodáváme pouze našim partnerům v České republice, ale vyvážíme i na Slovensko, do Maďarska, Slovinska, Bulharska a Srbska.

 

Hlavní činností naší firmy je dovoz a velkoobchodní prodej kvalitních mražených a chlazených ryb a mořských plodů.

 

V roce 2012 dosáhl obrat společnosti AG SEAFOOD s.r.o. 64 miliónů Kč, v roce 2013 to bylo 81 miliónů Kč a za rok 2014 už 95miliónů Kč.